Magazin

Ünlü oyuncu Sevgililer gününde, yalnızlar için single besteledi

Diriliş Ertuğrul dizinde Almıla Hatun karakterini canlandıran oyuncu Gönül Nagiyeva, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ‘İstanbul’ adlı single çıkardı.

14 Şubat’ta sevgilisi olmayanlar için söyleyen Nagiyeva, “14 Şubat gününe özel olarak birçok etkinlik yapılıyor, ben istedim ki bugün kendini yalnız hissedenlerin duygularına tercüman olacak bir çalışma yapalım. Bu kapsamda yalnızlığı, İstanbul’a sorduk. Unutmamamız gereken bizlere acı veren duyguların paylaştıkça azalacağıdır. Hüzünlü bile gözükse, insanın hissettiği duyguların şarkıya dökülmüş ve meledi ile birleşmiş halinin dinlenmesinin insana iyi geldiğini düşünüyorum.” dedi.

Kendimizi yalnızlık hissiyatına kaptırmayalım

“Tabi içinde kendimizi bulabileceğimiz bir şarkıyı dinlerken hüzünlenebiliriz ama hiçbir zaman benliğimizi yalnızlık hissiyatına kaptırmamamız gerekir” diyen Nagiyeva, “Önemli olan hayatı paylaşabileceğin, iyi ve kötü günde birlikte olabileceğin biri ile yol yürüyebilmek. Seninle yol yürümeye niyeti olmayan birinin varlığı insana hayatı daha kötü bir hale getirebilir. Böyle bir yaşam yerine bazen de yalnızlığın tadını çıkarmak gerekir” ifadelerini kullandı.

Söz ve müziği Gönül Nagiyeva’ya ait olan şarkının düzenlemesini Ahmet Öztürk, Müzik Direktörlüğünü Tolga Şekerci yaparken yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi.

Gönül Nagiyeva daha önce ‘Düşünme’ adlı single çıkarmıştı.

Türkiye’de ise en son Diriliş Ertuğrul dizisinde Almıla Hatun karakterini canlandıran Nagiyeva, Türkiye, Rusya ve Azerbaycan’da birçok dizi ve film projesinde yer aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı