Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
F1 Medya Yayın Yapım Reklam Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti

Telefon:0212 635 69 22
E-mail: info@kadinseverse.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Melih Koç
Mail: melih@kadinseverse.com

Haber Editörleri / News Editors
Erkan Akkuş
Mail: erkanakkus@kadinseverse.com

Elif Yıldırım
Mail: elif@kadinseverse.com

Mert Korkusuz
Mail: mert@kadinseverse.com

İbrahim Canayakın
Mail: ibrahim@kadinseverse.com

Serkan Doğanay
Mail: serkan@kadinseverse.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Nil Değirmencioğlu
Mail: nil@kadinseverse.com

Reklam / Advertise
Tarık Pakadaydın
Mail: reklam@kadinseverse.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Deniz Arsatan
Mail: deniz@kadinseverse.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Nagihan Türkel

© 2020 Kadınseverse.com TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2019 kadinseverse.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında kadinseverse.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. kadinseverse.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

kadinseverse.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili kadinseverse.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on kadinseverse.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on kadinseverse.com are opened on a new page. kadinseverse.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Başa dön tuşu
Kapalı