Güzellik

Bu yazın saç trendleri! Saçlar daha renkli ve hareketli olacak

Tatil denince akla gelen sarı ve tonları bu yaz yerini karamel renge bırakacak. Daha hareketli ve renkli olacak saçları aksesuarlar tamamlayacak.

Saç modeline uygun aksesuarlar bu yaz saçları süsleyecek. Son zamanlarda yaygınlaşan saç aksesuarları tarzımızı yansıtmaya devam edecek. Bu yıl, şık, havalı, çekici aksesuarların yılı olacak!

Bu yazın saç trendleri hakkında bilgi veren kuaför Samet Zili, saçların daha hareketli ve renkli olacağını belirterek, “Çarpıcı karamel balyaj modeliyle birlikte kadınlar düz veya dalgalı saç stilinde arka tarafa doğru uzanan bağlanmış bir saç modelini uygulayacak.” dedi.

Ünlülerin kuaförü Samet Zili, yaz aylarının saç trendleriyle ilgili tüyolar paylaşarak, bu yazın saç stillerinin başında çarpıcı karamel balyaj modelinin yer aldığını söyledi.

Son zamanlarda oldukça popüler olan bu modelin çeşitli etkinliklerde de görüldüğünü kaydeden Zili, “2021 yılında popülerliğinin daha çok artması beklenen bu saç stili ile birlikte kadınlar düz veya dalgalı saç stilinde arka tarafa doğru uzanan bağlanmış bir saç modelini uygulayacak.” şeklinde konuştu.

Aksesuarlar saçları daha estetik gösterecek

Ünlü kuaför Samet Zili, saçların daha güzel görünmesini sağlayacak olan bir diğer saç stilinin ise çeşitli aksesuarlar olacağını ifade ederek, “Her saç modeline uygun olarak yer alacak olan aksesuarlar, kadınların saçını daha estetik gösterecek. Özellikle özel anlar için tercih edilecek olan bol aksesuarlı saç stili, yeni yıl ile birlikte kadınların ilgi alanı olabilir.” dedi.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı